W związku z brakiem możliwości spełnienia wytycznych przeciwepidemicznych Głównego Inspektora Sanitarnego z 30 kwietnia 2020 r. dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz ze względu na zagrożenie zdrowia dzieci i kadry, spowodowane wysoką zachorowalnością na COVID-19 - po uzyskaniu zgody organu prowadzącego - zajęcia dla oddziałów przedszkolnych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 im. Bolesława Prusa w Jelczu – Laskowicach zostały zawieszone na okres od 6.05.2020 r. do 24.05.2020 r. Nauczyciele nadal będą realizować podstawę programową w sposób zdalny.

książki001

Witamy wszystkich ponownie i zapraszamy do zapoznania się z nowymi propozycjami bibliotekarek - pani Agnieszki i pani Marty!

Zapraszamy do odwiedzenia nowej strony z zabawami i konkursami świetlicowymi. Wszystko z myślą o Was! Zerknijcie tutaj, by skorzystać z przygotowanych propozycji:

https://sites.google.com/view/swietlicapsp3

Ogłoszony jest tam świetlicowy konkurs dla dzieci klas 0-III , dający możliwość zdobycia „Odznaki Ornitologa” – zachęcamy do zabawy. Konkurs potrwa do końca maja, a polegać będzie na odgadywaniu gatunku ptaków zamieszczanych na zdjęciach, wykonanych w okolicy naszego miasta.

Wg decyzji MEN zawieszenie zajęć w szkołach zostaje przedłużone do 24.05 br. Terminy egzaminów ósmoklasisty zostały wyznaczone na 16 - 18 czerwca br.

Początek strony