Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 15 kwietnia 2021 r., zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od poniedziałku 19.04 oddziały przedszkolne w szkole (zerówki) wracają do pracy stacjonarnej - na zasadach obowiązujących przed zawieszeniem zajęć w szkole. Przypominamy o konieczności przestrzegania zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Drodzy zerówkowicze - czekamy na Was w szkole!

Z okazji Światowego Dnia Ziemi Urząd Miasta i Gminy w Jelczu - Laskowicach we współpracy z Zakładem Gospodarki Komunalnej organizuje akcję sprzątania, która ma charakter konkursowy. Dla najlepszych grup przewidziano atrakcyjne nagrody - opaski fitnesowe mi band 5. Zachęcamy do zainteresowania się akcją i do wzięcia w niej udziału - dla naszego wspólnego dobra. Szczegóły na załączonym PLAKACIE.

Miło nam poinformować, że uczennica klasy 7c Aleksandra Pietrowska została tegoroczną LAUREATKĄ wojewódzkiego konkursu biologicznego zDolny Ślązak. Gratulujemy Oli efektów jej pracy, wykonanej pod opieką nauczycielki biologii - mgr Beaty Jarugi. Życzymy dalszych sukcesów i radości z rozwijania zainteresowań.

Początek strony