DEN_2023.jpg

13 października w budynku przy ul. Hirszfelda odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy 6b, wraz z opiekunem panią Weroniką Dyr, przygotowali bardzo wesoły apel, pełen uśmiechu i pozytywnej energii. Zgromadzona na sali gimnastycznej publiczność wzięła udział w „Kursokonferencji Edukacyjnej”, aby poznać krążące w społeczeństwie opinie na temat nauczycieli. Oczywiście wszystko odbyło się z przymrużeniem oka. 

Projekt_bez_nazwy_12.jpgW miniony wtorek, tj. 10 października, nasza szkoła przemieniła się w królestwo planszówek! Uczniowie wcielili się w role strategów, doskonaląc umiejętności logicznego myślenia i współpracy. Wspaniała integracja społeczna i radość towarzyszyła każdej rozgrywce! Dzień ten był pełen śmiechu, wyzwań i niesamowitych doświadczeń. W trakcie wydarzenia uczniowie mieli możliwość dzielenia się swoimi ulubionymi grami i wspólnego uczenia się od siebie nawzajem. RELACJA FOTOGRAFICZNA

370305482 969457594144344 7231251412585957249 n
10 października obchodziliśmy Dzień Gier Planszowych. Po raz pierwszy zorganizowaliśmy takie święto w bibliotece szkolnej. Prezentujemy zdjęcia tego, co działo się w tym dniu w bibliotece przy ul. Prusa. Na gry planszowe do biblioteki zapraszamy przez cały rok!

prezentacja zdjęć tutaj

 

Bez nazwyWygrana w konkursach organizowanych przez Dolnośląski Klaster Edukacyjny Legnickiej Specjalnej strefy Ekonomicznej uprawnia do zamieszczenia informacji na świadectwie w części dotyczącej szczególnych osiągnięć ucznia, ponieważ konkursy te są konkursami międzypowiatowymi.
Zachęcam do uczestnictwa! p. Ewelina Rembisz-Drwięga

Kasztany plakat

Zapraszamy wszystkie Dzieci i Rodziców do udziału w akcji Kasztanki dla Hospicjum prowadzonej w naszej szkole we współpracy z Fundacją Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Początek strony