Z radością ogłaszamy wyniki naszego ostatniego konkursu "Idiom Ink Imaginarium" z języka angielskiego! Uczestnicy mieli za zadanie zobrazować wybrane idiomatyczne wyrażenie w kreatywny sposób, wykorzystując swoje umiejętności artystyczne i wyobraźnię. 

LOGO FUNDACJA UAW piątek 8 grudnia 2023r. zaangażowani uczniowie naszej szkoły wzięli udział w charytatywnej akcji pt. „Dzień Wolontariatu Help UA Package”, której organizatorem była Fundacja Ukraina. Uczestnictwo w wydarzeniu było dla młodzieży wspaniałą lekcją niesienia bezinteresownej pomocy, wsparcia potrzebującym oraz okazją do kształtowania otwartości i wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Nasi uczniowie bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyli w warsztatach pt. „Wolontariat w naszym życiu”, poznali historię i wiele ciekawych informacji na temat rozwoju wolontariatu na świecie oraz rozmawiali o korzyściach płynących z wolontariatu dla społeczeństwa.

UnihokejTo już 22 edycja Mikołajkowego Turnieju Unihokeja, która odbyła się w naszej szkole 8 grudnia 2023 r. W zawodach startowało sześć drużyn z gminy Jelcz-Laskowice. Były to reprezentacje szkół podstawowych składające się z dziewczynek i chłopców rocznika 2011 i młodszych:

 

408141973 736895508467326 2623473832370600452 n
Fundacja Ewy Nawarol z pomocą Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jelczu-Laskowicach, jak co roku organizują akcję pomocy osobom starszym i samotnym. Między innymi, nasza szkoła została zaproszona do współpracy. Zachęcamy Wszystkich do wspólnego czynienia dobra... :) Pomóc możemy na trzy sposoby: 1. Zasilić konto Fundacji; 2. Wybrać osobę potrzebującą z listy; 3. Zorganizować zbiórkę darów rzeczowych.

W naszej szkole organizujemy zbiórkę darów rzeczowych (lista znajduje się poniżej). Można przynosić je do sekretariatu. Informacje dotyczące akcji znajdziemy na fanpage Fundacji

"Nadzieja przychodzi do człowieka wraz z drugim człowiekiem".

 

 

Początek strony