Szanowni Rodzice Uczniów PSP3 w Jelczu-Laskowicach

 

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyliście nas wybierając na swoich przedstawicieli w Radzie Rodziców. Podobnie jak w poprzednim roku chcemy aktywnie uczestniczyć w życiu szkolnym naszych dzieci i kształtować ich podstawy. Nasz program w tym roku szkolnym jest zależny od tego, jak rozwinie się sytuacja z epidemią. Po wiosennych doświadczeniach zdajemy sobie sprawę, że nie będzie łatwo zrobić coś więcej dla naszych pociech.

Cokolwiek się wydarzy, do działania niezbędne są minimalne fundusze. Dlatego podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu dobrowolnej składki na Komitet Rodzicielski w wysokości: za jedno dziecko min. 30 zł, za dwoje dzieci po min. 25 zł / dziecko, za troje i więcej po 20 zł / dziecko. Ze względu na epidemię inne zaangażowanie rodziców niż finansowe raczej będzie mało prawdopodobne.

Podobnie jak w latach ubiegłych chętni uczniowie klas 1-5 będą otrzymywać w szkole porcje mleka i przetworów mlecznych w ramach programu Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa. Niestety - nie będą dystrybuowane owoce i warzywa. Rodzice, którzy zadeklarowali na zebraniu z wychowawcą (lub później - poprzez oświadczenie indywidualne) uczestnictwo dziecka w programie, proszeni są o zapoznanie się z INFORMACJAMI O PROGRAMIE.

Początek strony