We współpracy z Niepublicznym Zespołem Opieki Zdrowotnej w Jelczu - Laskowicach informujemy o możliwości zgłoszenia na szczepienie przeciw Covid 19 dziecka od lat 12 lub członka jego rodziny. Zainteresowanych rodziców uczniów prosimyo kontakt na maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pod numer telefonu punktu szczepień: 507-973-202 (p. Kamil Kuriata). Najlepiej dzwonić w godzinach 8-10 i 12-15. Szczepienia dzieci będą odbywać się w środy i czwartki w godzinach 10-11.30 (szczepionka Pfizer). DEKLARACJA UDZIAŁU W SZCZEPIENIU - TUTAJ (można ją złożyć w sekretariacie).  KWESTONARIUSZ WSTĘPNEGO WYWIADU PRZED SZCZEPIENIEM - TUTAJ.

 

Zainteresowanych uzyskaniem pomocy materialnej w formie stypendium szkolnego udostępniamy informację przekazaną przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jelczu - Laskowicach: CZYTAJ TUTAJ.

Od 1.09 nauczanie w szkole będzie odbywało się w trybie stacjonarnym. Nadal obowiązywać będą podstawowe środki ostrożności: dezynfekowanie rąk i częste ich mycie, noszenie maseczki podczas przebywania w budynku w przestrzeni wspólnej, zachowywanie dystansu społecznego, dezynfekcja i wietrzenie pomieszczeń. Praca szkoły będzie zorganizowana w oparciu o wytyczne Ministerstwa Edukacji i Nauki, Ministerstwo Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego: WYTYCZNE DLA SZKÓŁ.

Przekazujemy do informacji uczniów i rodziców list Ministra Zdrowia w sprawie szczepień dzieci od 12. roku życia (TUTAJ).

 

Początek strony