Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. W związku z tym ogłaszamy II edycję tego fantastycznego wydarzenia! Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej akcji.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem, panią Kasią Michalską-Rojek 

 

Dnia 31 października, uczniowie klasy 3a mieli okazję wziąć udział w wyjątkowej lekcji języka angielskiego poświęconej dyni. Głównym celem zajęć było rozwijanie umiejętności językowych uczniów w kontekście omawianego tematu. 

 

111"Szwedzki stół" W piątkowy poranek w klasie 1b panowała radosna atmosfera, a to za sprawą atrakcji jaka czekała pierwszoklasistów. W związku z realizacją tygodnia zdrowego odżywiania zorganizowałam śniadanie w postaci szwedzkiego stołu, którego celem było zachęcanie dzieci do spożywania różnorodnych i wartościowych dla zdrowia produktów. Dzieci same komponowały swoje kanapki zgodnie z indywidualnymi upodobaniami smakowymi. Oprócz dobrej zabawy uczniowie uczyli się również samodzielności, dokonywania wyboru zdrowego i ulubionego produktu, posługiwania się sztućcami, oraz dbałości o kulturę zachowania się przy stole. Miło było patrzeć jak dzieci kilka razy podchodziły do stołu i serwowały sobie dokładki. Śniadanie w formie "szwedzkiego stołu" bardzo przypadło dzieciom do gustu.

 

image013W piątek 20 października odbyła się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. To pierwszy moment, w którym pierwszoklasiści składają ślubowanie, są pasowani i oficjalnie dołączają do społeczności uczniów. W tym dniu dzieci zaprezentowały swoje umiejętności przed publicznością, wśród której znaleźli się ich rodzice, członkowie rodzin, pracownicy szkoły, dyrektorzy i zaproszeni goście. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich w dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

 

 

 

 

Dnia 26 października w naszej szkole odbyła się dyskoteka szkolna. Wydarzenie to dostarczyło uczniom wiele radości i zabawy.

Organizatorami dyskoteki byli członkowie Samorządu Uczniowskiego, którzy starali się stworzyć niezapomnianą atmosferę. Sala gimnastyczna została przystrojona kolorowymi balonami oraz wstążkami.

Początek strony