Drodzy uczniowie i rodzice: cieszymy się z możliwości powrotu do szkoły, do tego, co przed pandemią nazywaliśmy normalnością. Ale powroty nie zawsze są łatwe. Trzeba na nowo nawiązać relacje, przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Będziemy Was wspierać, jak tylko potrafimy. Zachęcamy do zapoznania się ze wskazówkami przygotowanymi przez psychologa dla uczniów i rodziców. Przypominamy, że szkolni pedagodzy i psycholog są do Waszej dyspozycji.

WSKAZÓWKI DLA UCZNIÓW

WSKAZÓWKI DLA RODZICÓW

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od wtorku 4.05 uczniowie klas 1 - 3 uczą się w trybie stacjonarnym. Zajęcia prowadzone są według planu zamieszczonego w dzienniku elektronicznym. Obowiązują określone wcześniej zasady bezpieczeństwa sanitarnego. W pierwszym tygodniu nie odbędą się zajęcia WF na Pływalni Miejskiej (będą realizowane od 10 maja).

Uczniowie klas 4 - 8 do 14.05 uczą się tak, jak dotychczas - z wykorzystaniem Teams. Od 17.05 będą uczestniczyli częściowo w zajęciach prowadzonych w szkole (tryb hybrydowy). Od 31.05 wszyscy uczniowie będą się już uczyć w trybie stacjonarnym.

Początek strony