pluszowy mis

Odpowiadając na prośbę Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową", zapraszamy wszystkich chętnych do włączenia się w akcję "Podaruj Misia", w ramach której prowadzona jest zbiórka przytulanek dla najmłodszych pacjentów oddziałów onkologicznych.
Dla dzieci z nowotworami, przebywających często przez długi czas w szpitalach, każdy nowy pluszowy miś jest źródłem niezwykłej radości oraz pocieszeniem podczas trudnego okresu leczenia onkologicznego.

 

 

W tym dniu uczniowie mieli okazję przebrać się za swoje ulubione postaci z bajek. Już od rana można było zobaczyć różnorodność kolorowych i kreatywnie wykonanych przebrań, które wprawiały wszystkich w dobry nastrój.

Dnia 7 listopada uczniowie klas szóstych mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w innowacyjnych lekcjach języka angielskiego zorganizowanych w formie edukacyjnego "Escape Roomu". Tematem przewodnim naszych zajęć były postacie z ulubionych i popularnych bajek, np. Little Red Riding Hood, Puss in Boots, czy Winnie the Pooh.

Podczas zajęć uczniowie zostali podzieleni na drużyny i mieli za zadanie wspólnie rozwiązać szereg zagadek i łamigłówek związanych z bohaterami bajek. W trakcie rozgrywki uczniowie musieli posługiwać się językiem angielskim, aby zrozumieć instrukcje i komunikować się z innymi członkami zespołu. 

Drodzy uczniowie, nasza szkoła po raz pierwszy bierze udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Zostań Mistrzem Słówek!” dla uczniów klas 4-8 szkoły podstawowej pod patronatem Pani Moniki Cichowlas, niezależnego partnera wydawnictwa Usborne, które słynie przede wszystkim z książek edukacyjnych dla dzieci w języku angielskim. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU. Aby móc wziąć w nim udział, należy dostarczyć pisemną zgodę rodzica/prawnego opiekuna najpóźniej do środy 15 listopada. Wzory zgód do pobrania w sekretariatach w obu budynkach lub u szkolnego koordynatora konkursu - pani Weroniki Dyr.

 

 

Początek strony