Biblioteka szkolna ogłasza konkurs PAMIĘTNIK Z WAKACJI.

Nie musisz jechać na koniec świata lub uczestniczyć w niezwykłej imprezie, by stworzyć swój pamiętnik z wakacji. Przygoda czeka tuż za rogiem, a warty opisania może być z pozoru najzwyklejszy dzień, przeczytana książka czy spotkanie i rozmowa z kolegą...

Przygoda z Bryłą, Bożek w labiryncie ruchu, podwodny świat Drzewieckiego, odlotowy warsztat o samolotach i pilotach… to wszystko i wiele więcej już w lipcu w Jelczu-Laskowicach. 14 czerwca 2021 ruszą zapisy na letnie warsztaty teatralne, plakatu, cyjanotypii, modelarstwa i innych. Wakacyjna przygoda z Centrum Kultury to odkrycie tajemnic motoryzacji, budownictwa, żeglugi, lotnictwa oraz poznanie genialnych konstruktorów w animowanych opowieściach.

Na prośbę Dolnośląskiego Kuratora Oświaty publikujemy jego list skierowany do dyrektorów i nauczycieli - TUTAJ.

W trosce o stan psychiczny dzieci i młodzieży spowodowany pandemią, prowadzone są działania na rzecz upowszechniania wiedzy o zdrowiu psychicznym oraz miejscach, gdzie można otrzymać profesjonalną pomoc. W związku z tym prosimy o zapoznanie się z listą ośrodków środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej z terenu województwa dolnośląskiego, które nieodpłatnie i bez konieczności posiadania skierowania udzielają pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży. Dzięki uzyskaniu szybkiej i ogólnodostępnej pomocy można zapobiec pogorszeniu zdrowia  pacjentów i uniknąć hospitalizacji, która jest trudnym doświadczeniem dla młodej osoby. Zaktualizowana lista ośrodków TUTAJ.
Początek strony