Informuję, że z powodu epidemii koronawirusa obowiązuje do odwołania zakaz wstępu na teren szkoły dla osób niebędących jej pracownikami. Zakaz dotyczy również terenów przyszkolnych – placów zabaw i obiektów sportowych.

Piotr Pilawa

dyrektor PSP nr 3 w Jelczu - Laskowicach

W związku z zawieszeniem do 10.04 br. zajęć szkolnych z powodu zagrożenia epidemią koronawirusa i koniecznością ograniczenia kontaktów osobistych, prosimy o załatwianie wszelkich spraw telefonicznie (71-318-81-23) lub poprzez pocztę elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Rodzice proszeni są również o dopilnowanie, by dzieci pozostawały w domu i nie spotykały się z innymi. Przestrzeganie tego ograniczenia jest niezmiernie ważne.

Informujemy, że rekrutacja do zerówek i klas pierwszych przebiega zgodnie z terminarzem. Wszystkie dzieci, których rodzice złożyli oświadczenie woli, zostały przyjęte. Z uwagi na zamknięcie szkoły listy przyjętych wywieszone zostaną 17.03 na drzwiach wejściowych do budynków szkoły.

 

W związku z czasowym zawieszeniem zajęć nauczyciele podejmują działania w celu prowadzenia zdalnego nauczania. Możliwe jest to  wtedy, gdy uczniowie posiadają adresy poczty elektronicznej, zapisane w dzienniku elektronicznym. Prosimy rodziców o wsparcie działań szkoły w tym zakresie i zachęcanie dzieci do sprawdzania informacji przesyłanych przez nauczycieli poprzez dziennik elektroniczny.

Początek strony