zdrowo kolorowo salatkowoKlasy IIc i IId robiły "Jesienne sałatki" oraz "Wesołe kanapki". Sałatki oraz kanapki były nie tylko pomysłowe, ładne i kolorowe,ale także bardzo smaczne i zdrowe!
Również dzieci z klasy Ob I b rozmawiały podczas lekcji na temat racjonalnego odżywiania. Oceniały walory zdrowotne potraw, które lubią jeść. Rozpoznawały i nazywały przyniesione warzywa i owoce oraz wykonywały sałatki. Następnie spożywały przygotowane przez siebie potrawy.

Pamiętajcie: sałatka i kanapka daje moc! ☺

wizyta w teatrze2 listopada klasy Ib i IIIb pod opieką wychowawczyń i mam pojechały na wycieczkę do sali Polskiego Radia we Wrocławiu, na spektakl pod tytułem "Jaś i Małgosia". Przedstawienie przygotowali aktorzy z teatru In - Art. Na scenie opowiadali historię Jasia i Małgosi. Aktorzy byli ubrani w piękne, kolorowe kostiumy. W spektaklu pojawił się się nowy bohater o imieniu Włochaty - Durnowaty, którego nie było w bajce. Scenografia wyglądała bardzo ładnie. Na scenie stał domek z piernika oraz podświetlane i mówiące drzewa. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało. Po zakończonej bajce wróciliśmy do Jelcza-Laskowic.

Laura i Klara Wszędybył z klasy IIIb

dzien edukacji narodowejDnia 14.10.2016r., w budynku przy ulicy Hirszfelda, o godzinie 9:05 odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy IIb pod kierownictwem p.Agnieszki Majdury przygotowali przedstawienie obrazujące ciężką pracę nauczycieli.

Pod koniec apelu p.Ewa Mazur - przewodnicząca rady rodziców, wraz z p.Piotrem Pilawą złożyli serdeczne życzenia pracownikom szkoły.

Gdy po apelu wszystkie klasy wróciły do swych sal, samorząd szkolny nie miał łatwo. Dziewczynki z klasy VIb, wraz z samorządem przygotowali prezenty dla nauczycieli - zakładki do książek robione metodą decoupage oraz laurki. Samorząd szkolny musiał zajrzeć w każdy zaułek szkoły, aby wręczyć małe upominki pracownikom szkoły.

Po ciężkim, lecz udanym dniu wszyscy wrócili do domu i mogli odpocząć po cały tygodniu zmagań w szkole

Wojciech Jeruzal kl. VI B

dzien edukacji narodowejDnia 14 października w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Młodzi artyści pieśnią, słowem i tańcem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku naszych nauczycieli. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud ich pracy.

Po części artystycznej miały miejsce kalambury - uczniowie starali się rozpoznać na zdjęciach z dzieciństwa swoich nauczycieli. To była bardzo zabawna część programu.

Na zakończenie apelu głos zabrał pan dyrektor Piotr Pilawa, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Przypomniał także, że Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich pracowników szkoły.

Początek strony