andrzejki

30 listopada uczniowie klas IV-VI w budynku przy ulicy Hirszfelda bawili się wspólnie świętując Andrzejki.

Kolorowe góry ręce z sercem na Wolontariusza i koncepcji głosowania samodzielnie na białym tle

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza proszę o przyjęcie serdecznych gratulacji i podziękowań wszystkich zaangażowanych w działalność wolontariatu w naszej szkole: uczniów, nauczycieli, pracowników obsługi i rodziców. Dzięki Waszym gorącym sercom, Waszej pasji pomagania i umiejętności dostrzegania tych, którym pomoc jest potrzebna, realizuje się najpełniej wychowawcza misja "Trójki".

Życzę niegasnącego zapału, radości z czynienia dobra i zmieniania świata poprzez Waszą aktywną postawę!

Piotr Pilawa, dyrektor PSP 3 w Jelczu - Laskowicach

Informujemy, że rozpoczęliśmy realizację zadań ogólnopolskiego programu "Chronimy Dzieci", którego celem jest wdrażanie w placówkach oświatowych standardów ochrony dzieci przed krzywdzeniem. Głównym inicjatorem akcji jest fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. W ramach podejmowanych działań dokonaliśmy już wstępnej diagnozy, jak w naszej szkole realizowana ochrona dzieci przed krzywdzeniem. Zaplanowaliśmy działania, które realizować będziemy dla dzieci we współpracy z rodzicami.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem programu na stronie: www.chronimydzieci.pl

W czwartek (24.11.2016) w naszej szkole miała miejsce zabawa andrzejkowa dla klas III-VI. Był to niezwykły wieczór pełen wróżb, zabaw i ciekawych konkurencji. Nie zabrakło również wesołej muzyki i tańca. Wszyscy bawili się wyśmienicie!

Początek strony