image020Uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami oraz nauczycielami świelicy zorganizowali wystawę "Jesienne dary", którą można podziwiać w holu przy świetlicy, w budynku przy ul. Hirszfelda.

 

 

 

 

 

 

 

image020Dzieci w świetlicy szkolnej regularnie uczestniczą w zajęciach rytmicznych, które sprawiają im wiele radosci. Zajęcia prowadzi p. Małgosia Radzwan.

 

 

 

 

 

 

 

 

cztery pory zakładek jesień2Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów do udziału w konkursie pt. "Cztery pory zakładek".
Zadaniem jest wykonanie zakładki o tematyce dotyczącej pory roku. Tym razem czekamy na zakładki jesienne. Konkurs trwa przez cały rok. Na koniec każdej pory roku będziemy wyłaniać autora najładniejszej zakładki. Na koniec roku czekają nagrody dla uczestników wszystkich czterech etapów. 

 

 

 

IMG 4126

Na przełomie września i października wiele działo się w życiu szkolnym klasy IIa. Rozpoczęła  się jesień, która sprzyjała korzystaniu z darów, jakie daje nam przyroda.

 

 

 

IMG 4174W klasie IIa, w niewielkim odstępie czasu, swoje święto obchodzili chłopcy (Dzień Chłopca – 30.09) oraz dziewczynki (Dzień Dziewczyny – 11.10). Od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach w życiu rodziny czy szkoły.  Święto to stwarza okazję do wyrażenia pozytywnych emocji, pozwala budować atmosferę życzliwości i czerpać radość ze wspólnej zabawy. Dzień upłynął pod znakiem  wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. 

Początek strony