sp1 gora grosza winieta
Już po raz kolejny w naszej szkole przeprowadzono akcję „Góra Grosza”. Była to już XXIV edycja ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Warto przypomnieć, że celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.

dz

Szanowni Darczyńcy, Wspaniali Wolontariusze ,

z głębi serca pragniemy wyrazić naszą najszczerszą wdzięczność za udział w naszym wielkanocnym kiermaszu charytatywnym. Wasze wsparcie i zaangażowanie sprawiły, że nasze wydarzenie było niezwykłe, pełne miłości oraz dobroci.

Dzięki Waszej hojności i życzliwości udało nam się zebrać kwotę 3259,30zł. Całość została przekazana na zrzutkę p. Dawida, który walczy z ostrą białaczką szpikową.

Niech Wasza dobroć i hojność będą inspiracją dla nas wszystkich, aby kontynuować działania na rzecz pomocy innym oraz wspierania tych, którzy są w potrzebie.

Jeszcze raz dziękujemy za Waszą pomoc i serce otwarte na drugiego człowieka.

Z wyrazami wdzięczności

Agnieszka Jaszczyszyn

Emilia Kuźmińska

Radosnych, pięknych, pełnych wiosennego ciepła i radości Świąt Wielkanocy!

Odrodzenia nadziei, umocnienia wiary w to, co w życiu najważniejsze. Miłego celebrowania świątecznych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.

Piotr Pilawa

dyrektor "Trójki"

26 marca 2024 uczniowie klasy 5b wzięli udział w świątecznej zabawie. Gra polegała na rozwiązywaniu zadań przygotowanych przez "króliczki" trójkę klasową Izę, Amelkę i Basię. 

 

 

 

 

image00721 marca uczniowie klas 1a, 2c, 3a, 5b oraz 6c wzięli udział w akcji zorganizowanej przez Urząd Miasta i Gminy Jelcz-Laskoiwce "Zgarnij sadzonkę za zużyte baterie".

Była to świetna okazja do promowania świadomości ekologicznej uczniów, a także możliwość zaangażowania społeczności szkolnej w dbanie o środowisko.

Wszystkie pozyskane rośliny uczniowie wraz z nauczycielami posadzą w ogrodzie szkolnym.

 

Początek strony