image002

Dnia 20 października br. pojechaliśmy na finał i rozstrzygnięcie międzypowiatowego konkursu modelarskiego pn. "Stwórz swój model do kariery". Konkurs organizowany był w ramach Dolnośląskiego Klastra Edukacyjneg. Finał odbył się w Centrum Konferencyjnym, Legnickiej Specjalnej Strefy Edukacyjnej w Legnicy.

Naszą szkołę reprezentowało 7 uczniów z klas: 4c, 5b, 5c, 7b w składzie: Antonina Przybylska, Jeremi Roter, Barbara Hełka, Zofia Rębisz, Antonina Roter, Hanna Dąbrowska oraz Michał Popławski.

 

 

 

 

image020Październik to piękny miesiąc, w którym można obserwować zmieniającą się, kolorową przyrodę. Dzieci ze świetlicy szkolnej w budynku przy ul. Hirszfelda zainspirowane tym zjawiskiem wykonały pomysłowe prace plastyczne pod okiem  p. Gieni i i p. Małgosi.

 

 

 

 

 

 

 

image020Uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami oraz nauczycielami świelicy zorganizowali wystawę "Jesienne dary", którą można podziwiać w holu przy świetlicy, w budynku przy ul. Hirszfelda.

 

 

 

 

 

 

 

image020Dzieci w świetlicy szkolnej regularnie uczestniczą w zajęciach rytmicznych, które sprawiają im wiele radosci. Zajęcia prowadzi p. Małgosia Radzwan.

 

 

 

 

 

 

 

 

cztery pory zakładek jesień2Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów do udziału w konkursie pt. "Cztery pory zakładek".
Zadaniem jest wykonanie zakładki o tematyce dotyczącej pory roku. Tym razem czekamy na zakładki jesienne. Konkurs trwa przez cały rok. Na koniec każdej pory roku będziemy wyłaniać autora najładniejszej zakładki. Na koniec roku czekają nagrody dla uczestników wszystkich czterech etapów. 

 

 

 

Początek strony