Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy “Trójki” !

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Jelczu – Laskowicach dołącza do wsparcia projektu „HELP UA Package”, przeprowadzanego przez Fundację Ukraina. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uczniów i ich rodziców do udziału w charytatywnej zbiórce żywności.

Harmonogramy cotygodniowych konsultacji nauczycieli, prowadzonych dla uczniów i rodziców w budynkach szkoły przy ul. Prusa i Hirszfelda, znajdują się w zakładce Organizacja. Ze względów organizacyjnych sugerujemy wcześniejsze umówienie się z nauczycielem (np. poprzez dziennik elektroniczny). Nowa forma prowadzenia konsultacji wynika ze zmian prawnych, wprowadzonych od bieżącego roku szkolnego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Miło nam poinformować, że do powiatowego etapu interdyscyplinarnego konkursu "Zdolny Ślązak" zakwalifikowali się następujący uczniowie:

j. polski: Jakub Kowalik, Zuzanna Matoga, Iga Radomska, Karolina Szczęch; matematyka: Aleksandra Kaliszuk; historia: Jakub Kowalik, Aleksandra Kaliszuk, Karolina Szczęch; chemia: Blanka Dereń; fizyka: Maksymilian Kraus, Rafał Skorupski; j. angielski: Aniela Marcinkowska.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie konkursu.

Początek strony