IMG 7011 

Dnia 27 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Pluszowego Misia.

Z tej okazji Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami, panią Karoliną Mykitą oraz panem Leszkiem Raczakiem, zorganizował urodziny - niespodziankę dla Misia. Odział przedszkolny - 0a oraz klasy: 2a i 4a przygotowały występy artystyczne dla Solenizanta. Były piosenki i wiersze o tematyce "misiowej", a nawet synchroniczny Taniec Misia. Nie mogło zabraknąć tortu, prezentów i gromkiego "Sto lat!". Na koniec zaproszono wszystkich uczestników imprezy do wspólnej zabawy. Uśmiechom i pląsom nie było końca. Nawet pan dyrektor - Piotr Pilawa oraz pani wicedyrektor - Iwona Bernat dali się porwać do tańca. O piękny wystrój sali gimnastycznej i dekoracje zadbały panie: Marzenna Bobowska oraz pani Danuta Korda.

 

 

 

 

1
Dziękujemy wszystkim uczniom i pracownikom naszej szkoły, którzy włączyli się w akcję „Podaruj Misia”, organizowanej przez Fundację "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". Celem była zbiórka przytulanek dla najmłodszych pacjentów, którymi opiekuje się Fundacja.

 

 

 

Czerwony Zielony Ręcznie wykonany Post na Instagram Boże Narodzenie
No i mamy grudzień. Do świąt coraz bliżej. Chcę zaproponować Wam przygotowania do świąt z biblioteką szkolną. Codziennie na naszej stronie będziemy prezentować pomysły na świąteczne dekoracje. W tym roku stawiamy na ekologię i recykling, a więc - pokażemy Wam, jak zrobić piękne dekoracje z resztek papierów, starych pocztówek, zużytych podręczników. To, co wydaje nam się już stare i niepotrzebne nie zawsze musi trafić na śmietnik. Chrońmy przyrodę i drzewa - wszak papier produkowany jest właśnie z nich.

398284385 322738374030234 5067181233486803064 n
W ostatnich dniach zakupiliśmy do biblioteki szkolnej sporo nowości. Są to przede wszystkim uzupełnienia lektur szkolnych, ale jest też trochę pięknych książek "nielekturowych". Wkrótce czeka nas kolejna dostawa nowości - tym razem coś do poczytania na święta. Wszystko możecie obserwować na stronie biblioteki i w katalogu bibliotecznym. Na stronie publikujemy też nasz pierwszy filmik reklamowy. Może jakość nie najlepsza, ale i tak jesteśmy dumni. A co.... to nasza premiera... Sami zobaczcie

Wesprzyjmy proszę kotki, które nie mają swojego ciepłego domu.

Od 28.11. będziemy zbierać suchą i mokrą karmę. Pojemniki będą wystawione na korytarzach szkolnych.

Będzie nam niezmiernie miło jeśli zrobimy coś wyjątkowego - RAZEM!!!

Klasa II B z wychowawczynią Teresą Januszkiewicz 

 

Początek strony