pozar

13 marca 2024 roku odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej " Młodzież zapobiega pożarom". W sali narad Urzędu Miasta spotkały się drużyny ze wszystkich szkól miasta i gminy Jelcz-Laskowice. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych:
- młodsi: Antonina Przybylska, Emilia Cetnar, Daria Malarz,
- starsi: Barbara Hełka, Klaudia Mintus, Wojciech Filinowicz.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak wygląda życie w malowniczej Walii? Czy chcielibyście poznać tajemnice tej fascynującej krainy? Uczniowie klas szóstych z budynku przy ul. Hirszfelda wzięli udział w ekscytującym projekcie edukacyjnym z języka angielskiego o nazwie "Let's get to know Wales", który otworzył przed nimi drzwi do odkrywania bogactwa kultury, historii i tradycji Walii. 

Kwiaty8 marca 2024 roku z okazji Dnia Kobiet odbył się apel przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Uczniowie wraz z opiekunami przygotowali montaż słowno-muzyczny dla wszystkich Pań naszej szkoły. Podczas uroczystości przypomniano historię tego święta, podkreślono wkład kobiet w osiągnięcia kulturowe, społeczne i polityczne, które zaprezentowała Iga Sikorska - uczennica klasy 8a. Całość uświetnił występ Filipa Kamieniaka z kl. 7c, który zagrał na keyboardzie koleżankom i paniom tradycyjne „Sto lat”, odśpiewane przez wszystkich chłopców ze szkoły. Ponadto w specjalnie przygotowanym miejscu wszystkie Panie mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

PSC Marcinkowice 1W dniu 7 marca 2024 roku odbyły się w hali sportowej w Marcinkowicach zawody rangi powiatowej w piłce siatkowej chłopców Igrzysk Młodzieży.
Reprezentacja Publicznej Szkoły Podstawowej zdobyła tam trzecie miejsce.

Reprezentacja była przygotowywana pod okiem nauczycielki WF - Agnieszki Bajsarowicz.

 

 

 

 

PR GminaW dniu 6 marca 2024 roku reprezentacja chłopców Publicznej Szkoły Podstawowej w Jelczu-Laskowicach zdobyła trzecie miejsce w gminnych zawodach w piłce ręcznej Igrzysk Młodzieży.

Trenerem reprezentacji była nauczycielka WF - pani Agnieszka Bajsarowicz.

 

 

 

 

Początek strony