Ministerstwo Edukacji i Nauki informuje, że od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych. Więcej informacji w rozwinięciu.

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs PAMIĘTNIK Z WAKACJI.

Nie musisz jechać na koniec świata lub uczestniczyć w niezwykłej imprezie, by stworzyć swój pamiętnik z wakacji. Przygoda czeka tuż za rogiem, a warty opisania może być z pozoru najzwyklejszy dzień, przeczytana książka czy spotkanie i rozmowa z kolegą...

Przygoda z Bryłą, Bożek w labiryncie ruchu, podwodny świat Drzewieckiego, odlotowy warsztat o samolotach i pilotach… to wszystko i wiele więcej już w lipcu w Jelczu-Laskowicach. 14 czerwca 2021 ruszą zapisy na letnie warsztaty teatralne, plakatu, cyjanotypii, modelarstwa i innych. Wakacyjna przygoda z Centrum Kultury to odkrycie tajemnic motoryzacji, budownictwa, żeglugi, lotnictwa oraz poznanie genialnych konstruktorów w animowanych opowieściach.

Początek strony