Przypominamy, że od 23.05 do 26.05 nie odbywają się zajęcia (to dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktycznych w związku z organizacją egzaminów ósmoklasistów). Pracują oddziały przedszkolne (zerówki), zapewniamy opiekę świetlicową zgłoszonym wcześniej dzieciom.

Terminy egzaminów:

Wtorek 24.05 godz. 9.00 język polski

Środa 25.05 godz. 9.00 matematyka

Czwartek 26.05 godz. 9.00 j. obcy

Uczniowie powinni przyjść do szkoły nie później, niż o godz. 8.35. Zalecany jest strój galowy. Listy zdających będą umieszczone przy wejściu głównym do szkoły i na drzwiach klas. Na salę egzaminacyjną nie wolno wnosić telefonów komórkowych, smartwatchów ani innych urządzeń telekomunikacyjnych! Należy przynieść długopis z czarnym tuszem (lub pióro) oraz dodatkowo linijkę na egzamin z matematyki. Ewentualne rysunki na matematyce wykonuje się długopisem. Można przynieść ze sobą butelkę wody do picia, którą po zajęciu miejsca należy postawić przy nodze stolika.

Po egzaminach uczniowie nie mogą gromadzić się na terenie szkoły, lecz powinni udać się bezpośrednio do domu.
Życzymy powodzenia - mocno ściskamy kciuki za jak najlepsze wyniki! W rozwinięciu link do poradnika, jak radzić sobie ze stresem.

Budowanie świadomości oraz zachęcenie do rozwagi i ochrony skóry przed promieniami UV podczas wakacyjnego odpoczynku to cel XI Tygodnia Świadomości Czerniaka, rozpoczynającego się 17 maja. Za pośrednictwem tegorocznego hasła „Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA” zwracamy uwagę na konieczność przestrzegania zasad profilaktyki wśród wszystkich dorosłych, bez względu na wiek, preferencje i wybrany sposób spędzania wolnego czasu na zewnątrz – aktywnie, na sportowo i w biegu czy spokojnie, na leżaku we własnym ogrodzie.

Ambasadorkami XI Tygodnia Świadomości Czerniaka zostały aktorki, mama i córka, Maria Winiarska oraz Zofia Zborowska-Wrona. W myśli zasady „Baw się dobrze! #NIEspieczRAKA” zachęcają wszystkich do rozwagi i priorytetowego traktowania swojego zdrowia, bez konieczności rezygnowania ze swoich ulubionych aktywności.

LINK: link do filmu

W załączeniu publikujemy informację Burmistrza w sprawie organizacji półkolonii letnich oraz kartę kwalifikacyjną, którą po wypełnieniu złożyć można w sekretariacie szkoły. 

Komunikat - półkolonie

Karta kwalifikacyjna

Początek strony