DEN01

14.10.2021r. (czwartek) obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. W związku z tym świętem, Samorząd Uczniowski z budynku przy ul. Hirszfelda zadbał o to, żeby tego dnia, pobyt w szkole był dla wszystkich wyjątkowy.

Przeprowadzono plebiscyt na „Naj-nauczyciela”, w którym uczniowie klas 4-6 wybierali najlepszego, najbardziej wymagającego i najzabawniejszego nauczyciela. Zorganizowano konkurs „Nauczyciel też był kiedyś dzieckiem i uczniem”, w którym uczniowie na podstawie fotografii z lat przedszkolno-szkolnych, starali się przyporządkować nazwiska osób, które widują na co dzień w szkole. Zaprezentowanych zostało 12 fotografii, a 5 osobom spośród wszystkich, którzy wzięli udział w tym wyzwaniu, udało się prawidłowo podpisać aż 8 zdjęć.

Najsłodszą inicjatywą tego dnia był kiermasz ciast, na którym uczniowie, nauczyciele i rodzice mogli zakupić za symboliczną sumę wspaniałe słodkości. Środki zdobyte na kiermaszu, zostaną przeznaczone na kolejne działania organizowane przez Samorząd Uczniowski (udało się zgromadzić nieco ponad 1000 PLN!). Akcja nie powiodłaby się, gdyby nie rodzice i uczniowie którzy upiekli i przynieśli te wspaniałe słodkości.

Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Dzień Edukacji Narodowej 2021 minął w fantastycznej atmosferze - bardzo serdecznie dziękujemy.

  DEN03        DEN04

DEN02 

 DEN06   DEN05

Początek strony