We współpracy z Niepublicznym Zespołem Opieki Zdrowotnej w Jelczu - Laskowicach informujemy o możliwości zgłoszenia na szczepienie przeciw Covid 19 dziecka od lat 12 lub członka jego rodziny. Zainteresowanych rodziców uczniów prosimyo kontakt na maila (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pod numer telefonu punktu szczepień: 507-973-202 (p. Kamil Kuriata). Najlepiej dzwonić w godzinach 8-10 i 12-15. Szczepienia dzieci będą odbywać się w środy i czwartki w godzinach 10-11.30 (szczepionka Pfizer). DEKLARACJA UDZIAŁU W SZCZEPIENIU - TUTAJ (można ją złożyć w sekretariacie).  KWESTONARIUSZ WSTĘPNEGO WYWIADU PRZED SZCZEPIENIEM - TUTAJ.