b

W związku ze zbliżającym się Dniem Patrona naszej szkoły biblioteka szkolna ogłasza konkurs na najładniejszą kartkę z cytatem Bolesława Prusa.

„Któż jednak powie, że za tymi chmurami nie ma słońca?”

Nareszcie prawdziwa wiosna! Ciepło! Śpiew ptaków i zapach kwitnących kwiatów! Nareszcie nasz powrót do szkoły i spotkanie z Wami w rzeczywistym świecie! Po burzy przychodzi słońce! Czyż nie pasuje do tego cytat Bolesława Prusa - "Któż jednak powie, że za tymi chmurami nie ma słońca?"... Nareszcie wyszło!

Niedługo, bo już 19 maja będziemy obchodzić Dzień Patrona naszej Trójki. Ogłaszamy zatem konkurs na kartkę z cytatem pochodzącym z książki Bolesława Prusa „Kamizelka” - "Któż jednak powie, że za tymi chmurami nie ma słońca?"

Zasady konkursu:

- możesz wykonać zdjęcie ilustrujące wskazany cytat i zaprojektować kartkę w programie komputerowym;
- może to także być kartka ręcznie wykonana;
- lub pięknie napisany cytat i udekorowany według twojego pomysłu;
- a może chodzi Ci po głowie jeszcze inny projekt? Wierzymy, że tak!

Na prace czekamy do czwartku 20 maja. Prace wysyłamy mailowo na adres biblioteki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub przynosimy do biblioteki szkolnej.

Najciekawsze prace zostaną nagrodzone i opublikowane na stronie internetowej.