Emocje

Radość, smutek, złość, strach, duma, wstyd, zmęczenie, znudzenie, zaskoczenie, ekscytacja…

Emocje są przyjemne lub nieprzyjemne. Każda z nich jest inna i do czegoś potrzebna. Przyjrzyj się im, zaakceptuj je, ciesz się nimi lub naucz się sobie z nimi radzić.

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt.: „Moje emocje i uczucia podczas nauki zdalnej”. Konkurs adresowany jest do uczniów klas I-VIII. Technika oraz forma pracy dowolna. Termin nadsyłania zdjęć prac do 30 kwietnia 2021 r. na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez aplikacje MS Teams. Biorąc pod uwagę pomysłowość, estetykę pracy oraz zgodność z tematyką 05.05.2021 r. zostaną ogłoszone wyniki konkursu na stronie szkoły. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody niespodzianki.

Sandra Dobrowolska

Psycholog szkolny