Drodzy Uczniowie, szanowni Rodzice: przypominamy, że mimo pracy szkoły w trybie nauczania na odległość, w każdej ważnej dla Was sprawie można kontaktować się ze szkolnymi pedagogami  i psychologiem. Można to zrobić poprzez pocztę dziennika elektronicznego, pocztę służboiwą lub wysłanie informacji przez czat w Teams. Dzięki tej ostatniej aplikacji możliwe jest przeprowadzenie rozmowy głosowej lub wideorozmowy. Prosimy o przesłanie prośby o kontakt i ewentualne wskazanie propozycji terminu spotkania (rozmowy).

mgr Renata Dębicka - pedagog (kl. 0-4 w budynku przy ul. Hirszfelda): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Katarzyna Zalewska - Kozicka - pedagog (klasy 1-8 w budynku przy ul. Prusa oraz 5 -6 w budynku przy ul. Hirszfelda): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

mgr Sandra Dobrowolska - psycholog: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.