W dzisiejszej poczcie elektronicznej szkoła otrzymała kolejne oferty ubezpieczenia NNW dla dzieci (uczniów). O innych informowaliśmy na stronie już wcześniej. W najnowszych ofertach wskazano możliwość zawarcia ubezpieczenia online do 31.10 br. Z uwagi na objęcie ubezpieczeniem także następstw leczenia z powodu zakażenia koronawirusem, warto zapoznać się z przedstawionymi w rozwinięciu informacjami.

 

Oferta 1

Szanowni Państwo,

uprzejmie przypominamy, że istotnym elementem polisy NNW dla Dzieci i Młodzieży, którą można kupić za pośrednictwem Supra Brokers S.A., jest to, iż zapewnia ona wsparcie finansowe w razie pobytu Ubezpieczonego w szpitalu z powodu COVID-19. Mamy przekonanie, że w obecnej sytuacji może to okazać się bardzo istotne dla Osób szukających odpowiedniego ubezpieczenia dla Dziecka.

Polisę ubezpieczeniową można zawrzeć tylko do 31 października 2020 r. W jej ramach Ubezpieczony jest objęty ochroną ubezpieczeniową od 1 września 2020 r. do 31 sierpnia 2021 r.

Co również ważne, polisę można zawrzeć w bardzo bezpieczny sposób, za pośrednictwem strony internetowej nnw24.pl, ograniczając w ten sposób osobisty kontakt.

Dlatego prosimy o dystrybucję tej wiadomości wśród Rodziców Dzieci z Państwa placówki. W załączniku przedstawiliśmy instrukcję, w jaki sposób można kupić polisę na stronie nnw24.pl.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości pozostajemy do dyspozycji pod numerami telefonów:
71 777 04 11, 501 359 303, 58 766 75 05, 17 777 62 57.

W tym trudnym dla wszystkich czasie życzymy Państwu dużo zdrowia i wytrwałości.

Pozdrawiamy,

Zespół Supra Brokers S.A.

Oferta 2

Jak Państwo wiedzą nie wszyscy rodzice zdążyli lub zdecydowali się ubezpieczyć swoje dziecko.

Wiele szkół nie pośredniczyło w tym roku w ubezpieczeniach, a ubezpieczenie powinno być przedmiotem troski i rodzica, ale również szkoły. Jeśli zdarzy się bowiem wypadek, kiedy dziecko jest pod opieką nauczyciela, dobrze jeśli rodzic zaspokoi swoje roszczenia z NNW Dziecka a nie z OC pracownika czy placówki.

Odpowiadając na pytania wielu Rodziców i Dyrektorów szkół przygotowaliśmy ofertę dla spóźnialskich.

Prosimy o przesłanie poniższego maila do Rodziców.

Jeszcze zdążysz ubezpieczyć dziecko.

Drodzy Rodzice, jeśli nie zdążyliście dopełnić formalności i ubezpieczyć swojego dziecka możecie do 31 października opłacić składkę

https://ubezpieczeniazdalnie.pl/product/nnw-uczniaki

Dziecko będzie ubezpieczone już od 1 października do 30 września następnego roku. Ubezpieczenie działa wszędzie, 24 godziny na dobę, w żłobku, w przedszkolu, w domu, na treningu, placu zabaw, w Polsce i na świecie. Rodzice mogą swobodnie wybrać składkę już od 35 zł rocznie.

Przygotowaliśmy dla Państwa jednominutowy materiał, w którym nasz ekspert tłumaczy dlaczego warto i jak ubezpieczyć dziecko bez względu na wiek. A jest to naprawdę bardzo proste, formalności zajmują 2 minuty.

https://www.youtube.com/watch?v=Cw5JaIVYzfo&t=10s

Zapraszamy również do obejrzenia rozmowy z naszym ekspertem w Pytaniu na Śniadanie.

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/50198574/rodzinne-ubezpieczenia-dla-dzieci-i-rodzicow

W razie pytań jesteśmy do dyspozycji

Zespół Ubezpieczenia Zdalnie

794 511 112

 

Początek strony