Szanowni Rodzice Uczniów PSP3 w Jelczu-Laskowicach

 

Dziękujemy za zaufanie, jakim obdarzyliście nas wybierając na swoich przedstawicieli w Radzie Rodziców. Podobnie jak w poprzednim roku chcemy aktywnie uczestniczyć w życiu szkolnym naszych dzieci i kształtować ich podstawy. Nasz program w tym roku szkolnym jest zależny od tego, jak rozwinie się sytuacja z epidemią. Po wiosennych doświadczeniach zdajemy sobie sprawę, że nie będzie łatwo zrobić coś więcej dla naszych pociech.

Cokolwiek się wydarzy, do działania niezbędne są minimalne fundusze. Dlatego podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu dobrowolnej składki na Komitet Rodzicielski w wysokości: za jedno dziecko min. 30 zł, za dwoje dzieci po min. 25 zł / dziecko, za troje i więcej po 20 zł / dziecko. Ze względu na epidemię inne zaangażowanie rodziców niż finansowe raczej będzie mało prawdopodobne.

Zapraszamy Państwa do włączenia się w nasze wspólne dzieło. W tej nietypowej sytuacji to od nas – rodziców zależy ile uda nam się wspólnie w tym roku szkolnym zrobić. Każdy z pomysłów może zaistnieć tylko i wyłącznie przy Państwa zaangażowaniu i dostępnych finansach. Z góry dziękujemy za Państwa wsparcie i pomoc.

Dobrowolne wpłaty prosimy dokonywać na konto w banku do końca listopada 2020 roku.

Nr konta:                    86 9585 0007 0020 0200 0135 0001

Tytuł przelewu:          Imię i nazwisko dziecka oraz klasa

Niestety inne formy zbierania składki w tym roku są wykluczone. Liczymy na Państwa zrozumienie.

 Z wyrazami szacunku,

Jacek Hełka

Przewodniczący Rady Rodziców przy PSP3

Początek strony