Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w wydarzeniu

Dzień Niebieskiej Planety

 

Obraz3

 

The Blue Planet Day

Dzień Niebieskiej Planety

Dnia 02 października (piątek) zapraszamy uczniów i nauczycieli naszej szkoły do wzięcia udziału w wydarzeniu – Dzień Niebieskiej Planety, którego celem jest zwrócenie uwagi naszej społeczności szkolnej, na problem ocieplenia klimatu i zanieczyszczenia naszej planety.

W tym dniu prosimy uczniów i nauczycieli o ubranie się na niebiesko (górna część ubrania) oraz, jeśli jest możliwość, przyniesienie swoich globusów do szkoły. Uczniowie, którzy wezmą udział w wydarzeniu zwolnieni są w tym dniu z odpytywania (niezapowiedzianych kartkówek) oraz sprawdzania prac domowych.

W naszej szkole odbędą się rozmowy na temat związany z ociepleniem klimatu i ochroną naszej planety oraz konkurs na plakat i logo Dnia Niebieskiej Planety.

Regulamin konkursu

Początek strony