książki001

Postarałyśmy się zebrać małą garść przydatnych informacji dla nas wszystkich. Wiele się dzieje na naszych e-dziennikach i pocztach.

1. W zeszłym tygodniu wysłałyśmy do Państwa informację o bajkach czytanych na żywo. Na Instagramie @zaczytani_org codzienne o 19.00 czyta dla dzieci bajkę znany aktor. Żeby obejrzeć taką transmisję musimy mieć konto na Instagramie oraz obserwować profil zaczytani_org. Transmisja ta jest dostępna przez kolejne 24 godziny, aż do kolejnej bajki o 19.00. Zapraszamy

✨ ZACZYTANA WIECZORYNKA ✨ Codziennie o 19:00 na naszym Instagramie (️ zaczytani_org) czytanie bajek ⭐️ na żywo ⭐️ przez jednego z naszych ambasadorów. Bliskie spotkania bezwychodzenia z domu - wszyscy tego potrzebujemy! ????

 

 2. Dla osób, które nie mają konta na Instagramie i nie chcą mieć, a posłuchaliby fajnie czytanych bajek zapraszamy na kanał YouTube: Bajkowisko.pl. Na YouTube wystarczy wpisać Bajkowisko.pl, wybrać interesującą nas bajkę i słuchać. Oczywiście jak to na tym kanale i za darmo będziemy zmuszeni wysłuchać reklam, ale warto.

 

smok

Bajkowisko - bajki dla dzieci

61,2 tys. subskrypcji•133 filmy

Bajkowisko to kanał dla Twojego dziecka! Bajkowisko.pl to słuchowiska i bajki dla dzieci po polsku. Popularne i tradycyjne bajki.

 

3. Informacja z Empik: Nie martw się o dostęp do lektur! Zadbaliśmy też i o to. ????

Do oferty Empik Premium dodaliśmy właśnie setki lektur szkolnych w formie e-booków i audiobooków w Empik Go!⭐️ Korzystaj przez 60 dni za 0 zł. ;)

Sprawdź -> tinyurl.com/ep-lektury

empik001

 

Życzymy wytrwałości i zdrowia Wasze Bibliotekarki: M. Dobruchowska i A. Woch

Początek strony