DzieńKropki003

W poniedziałek uczniowie naszej szkoły z klasy IIIa oraz Ib świętowali ten dzień wraz z panią pedagog i psycholog. Dzieci zapoznały się historią małej Vashti na podstawie książki "The Dot" napisanej przez Petera Reynoldsa. Książka opowiada o małej, nieśmiałej dziewczynce, która nie wierzy w swoje zdolności plastyczne. Dzięki wyjątkowej postawie nauczycielki, Vashti została zainspirowana i zaczęła malować kropki. Uwierzyła w swoje umiejętności i doczekała się nawet szkolnej wystawy swoich kropkowych małych dzieł sztuki.

My również postanowiliśmy zachęcić dzieci, aby zastanowiły się i odszukały swoje mocne strony oraz pochwaliły się nimi na forum klasy. Właśnie dlatego, powstały wspaniałe, klasowe drzewa talentów, prace plastyczne oraz różne ciekawe i zabawne zdjęcia.

Sandra Dobrowolska - psycholog

DzieńKropki001   DzieńKropki006