Malta005

W dniu 14.05.2018 r. w PSP 2 w Jelczu-Laskowicach odbyła się już VII edycja Gminnego Konkursu Anglojęzycznego, tym razem o pięknej Malcie.

W konkursie szkolnym, który odbył się u nas w szkole 25.04.2018 r. wyłoniona została trzyosobowa drużyna w składzie: Kaja Januszkiewicz, Mikołaj Chorązki oraz Wojciech Jeruzal (uczniowie klasy VIIb).
Drużyna dzielnie powalczyła z innymi drużynami szkół gminnych. Konkurs składał się z 4 rund, które obejmowały wnikliwą wiedzę na temat Malty oraz część gramatyczną, która nie należała do najłatwiejszej. Ostatecznie nasza drużyna zdobyła II miejsce w Gminnym Konkursie Anglojęzycznym. Hurra!!!

Dziękujemy naszym uczniom za godne reprezentowanie naszej szkoły oraz bardzo solidne przygotowanie do zadań konkursowych.

Opiekunem grupy była p. Gabriela Piech.

Malta004   Malta003

Malta002   Malta001