konkurs rel001

„Z nutą do nieba”- to międzyszkolny konkurs piosenki religijnej, który 16 kwietnia odbył się w Katolickiej Szkole Podstawowej Caritas Archidiecezji Wrocławskiej Im. Ks. Jana Twardowskiego w Kotowicach.

Reprezentanci Szkół Podstawowych z Oławy, Miłoszyc, Siechnic, Żernik Wrocławskich, Polakowic oraz Węgier prezentowali wysoki poziom swoich umiejętności muzycznych.

W konkursie wzięła też udział reprezentacja naszej szkoły w składzie: Kinga Zagwojska, Aleksandra Zatorska, Weronika Marczak, Klaudia Zagwojska, Natalia Deryło oraz Casandra Borowska, która zajęła 2 miejsce w kategorii zespół klas IV-VII. Sukces odniosła również Natalia Deryło z klasy 5a, która zajęła 3 miejsce w kategorii solista klas IV-VI.

Gratulujemy sukcesów i życzymy wielu okazji do dzielenia się swoim talentem.

Dziękujemy również pani katechetce Agnieszce Jaszczyszyn oraz nauczycielce muzyki pani Lidii Świerzko za przygotowanie uczennic do konkursu.

konkurs rel002

konkurs rel003