image0041

W pierwszym tygodniu ferii w naszej szkole odbyła sie półkolonia zimowa. Dzieci z różnych szkół z naszej giminy spędzały czas po opieką nauczycielek: p. Elżbiety Żygadło, p. Małgorzaty Sierpińskiej, p. Wioletty Zalezińskiej oraz p. Emilii Kuźmińskiej.

Na cały tydzień prócz pysznych posiłków zaplanawane były różne aktywności. Były kąpiele w basenie, wyjścia na lodowisko i nauka jazdy na łyżwach, był wyjazd do kina w Oławie. Podczas pobytu w szkole dzieci miały okazję poznać nowych kolegów ( integracja dzieci  z różnych szkół i klas), kreatywnie spędzać czas, rozwijać swoje zainteresowania i predyspozycje, pobudzać wyobraźnię.

W piątkowe popołudnie, kiedy turnus dobiegł końca, dzieci z żalem się ze sobą żegnały, umawiając się na kolejne ferie w szkole za rok!

Półkolonia stanowiła nie tylko formę miłego spędzenia czasu, ale również twórczej, dobrej zabawy pod okiem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej.

image0011_image0021_image0031_image0051_image0061_image0071_image0091_image0101