image0011

Komenda Powiatowa Policji w Oławie zorganizowała konkurs plastyczny pod tytułem "Bezpieczna droga do szkoły". Dzieci z całego powiatu chętnie zajęły się tą tematyką, a komisja spośród 58 prac z 17 szkół musiała wybrać tylko 3 prace. Miała problem z wyborem najlepszych projektów, bo wszystkie były ciekawe. Z naszej szkoły do etapu powiatowego zakwalifikowały się prace Mileny Suchań z klasy 0b, Mileny Rychel z klasy Ia oraz Adrianny Kaszewskiej z klasy Ib.
I oto uczennica Milena Suchań z "zerówki" zajęła III miejsce w etapie powiatowym. To duże wyróżnienie dla Milenki i dla naszej szkoły. 14 listopada wraz z koleżankami, pod opieką pani pedagog - Renaty Dębickiej wybrały się na uroczyste rozdanie nagród.

Serdecznie gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów..

Januszkiewicz Teresa - wychowawczyni klasy 0b

image0021