wieczor 005W piątkowe popołudnie 16. grudnia sala gimnastyczna w "Trójce" wypełniła się po brzegi. Dziękujemy za to wszystkim przybyłym uczniom i ich rodzinom, absolwentom, członkom scholi parafialnej z kościoła pw. M. M. Kolbego w Jelczu - Laskowicach z Anną Nowakowską oraz gościom specjalnym - przyjaciołom ze Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom "Tęcza" w Oławie z prezes Wiesławą Pohoriło, Bogdanowi Szczęśniakowi - burmistrzowi Jelcza - Laskowic, Markowi Szponarowi - zastępcy burmistrza, Krzysztofowi Woźniakowi - wiceprzewodniczącemu Rady Miejskiej, Ewie Mazur - przewodniczącej Rady Rodziców oraz wszystkim członkom naszej szkolnej wspólnoty. Artystyczny Wieczór Wigilijny tradycyjnie dedykowany był niepełnosprawnym dzieciom z "Tęczy", których od lat staramy się wspierać.

Za obsługę prasową dziękujemy redaktorowi Gazety Powiatowej Wiadomości Oławskie Kamilowi Tysie, naszemu absolwentowi, któremu zawdzięczamy piękne wspomnienia utrwalone na zdjęciach na facebookowym profilu gazety: <<kliknij tutaj>>

Widzowie mieli okazję podziwiać występ teatralny "Umiem zobaczyć" uczniów kl. VIc i Vc, jasełka w wykonaniu kl. Ia i IVb, popisy muzyczne Oli Piech i Natalii Deryło z kl. IVa, koncert scholi parafialnej z kościoła pw. M. M. Kolbego, taneczny występ dziewcząt z kl. VIa. Dodatkową atrakcją była licytacja pięknych ozdób bozonarodzeniowych oraz świąteczny kiermasz prac wykonanych przez uczniów, pracowników szkoły i rodziców. Dochód ze sprzedaży tych niezwykłych cudeniek wyniósł 2165,50 zł i został w całości przekazany na rzecz stowarzyszenia "Tęcza".

Dziękujemy za wspólne, niezwykłe spotkanie,w którym obecny był duch Bożego Narodzenia. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do niego swoją pracą i pełnym zapału zaangażowaniem - nauczycielom, rodzicom (w tym: Radzie Rodziców), pracownikom obsługi i sprzymierzeńcom szkoły, a w szczególności: Katarzynie Pilawie, Ewelinie Prokulewicz, Agacie Wesołowskiej, Małgorzacie Maciejko, Iwonie Bernat, Ewie Wlazło, Alicji Majak - Wołowicz, Ewie Omiljanowskiej, Arkadiuszowi Wybieralskiemu (oprawa muzyczna i akustyczna), Małgorzacie Regec, Nadleśnictwu w Oławie zs. w Bystrzycy Oławskiej.

wieczor 001wieczor 002wieczor 003

wieczor 004wieczor 006wieczor 007