dzien edukacji narodowejDnia 14.10.2016r., w budynku przy ulicy Hirszfelda, o godzinie 9:05 odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy IIb pod kierownictwem p.Agnieszki Majdury przygotowali przedstawienie obrazujące ciężką pracę nauczycieli.

Pod koniec apelu p.Ewa Mazur - przewodnicząca rady rodziców, wraz z p.Piotrem Pilawą złożyli serdeczne życzenia pracownikom szkoły.

Gdy po apelu wszystkie klasy wróciły do swych sal, samorząd szkolny nie miał łatwo. Dziewczynki z klasy VIb, wraz z samorządem przygotowali prezenty dla nauczycieli - zakładki do książek robione metodą decoupage oraz laurki. Samorząd szkolny musiał zajrzeć w każdy zaułek szkoły, aby wręczyć małe upominki pracownikom szkoły.

Po ciężkim, lecz udanym dniu wszyscy wrócili do domu i mogli odpocząć po cały tygodniu zmagań w szkole

Wojciech Jeruzal kl. VI B