29 kwietnia nasza szkoła zamieniła się w prawdziwy parkiet taneczny!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca zorganizowaliśmy "Dzień Tańca", w którym udział wzięły drużyny taneczne z klas 0-3 i 4-6.

Wszyscy uczestnicy byli zwycięzcami! Ich zaangażowanie i talent oczarowały publiczność i jury, które miało twardy orzech do zgryzienia, wyłaniając zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych.

W kategorii 0-3:

Miejsce 1: klasa 2b
Miejsce 2: zerówka
Miejsce 3: klasa 1b
Największe oklaski i nagrodę publiczności zdobył uczeń klasy 1b z trzema asystentami, którzy zachwycili wszystkich swoim tańcem do muzyki Michaela Jacksona.

W kategorii 4-6:

Miejsce 1: dziewczyny z klasy 5b
Miejsce 2: dziewczyny z klasy 4c
Miejsce 3: dziewczyna z klasy 4b
Nagrodę publiczności i gromkie brawa otrzymali chłopcy z klasy 6b za fantastyczne wykonanie show tanecznego do piosenki "Ruda".

Wszystkim uczestnikom gratulujemy ogromnego talentu i zaangażowania! Włożyli wiele serca i czasu w przygotowanie swoich układów tanecznych, co zaowocowało wspaniałym widowiskiem, które wprawiło całą społeczność szkolną w taneczny nastrój.

Jesteśmy dumni z każdego tancerza i tancerki, a "Dzień Tańca" uważamy za ogromny sukces. Już za rok planujemy kolejną edycję tego wydarzenia!

Katarzyna Michalska-Rojek oraz  Samorząd Szkolny

PRZEŻYJMY TO JESZCZE RAZ :D