IMG 20240306 WA0000
Konkurs zDolny Ślązak to wydarzenie, które przyciąga uczniów o szerokich zainteresowaniach i ogromnej ciekawości poznawczej.
Do takich uczniów należą Karolina Szczęch i Jakub Kowalik z klasy 7a, którzy wzięli w tym roku udział w finale Dolnośląskiego Konkursu Historycznego oraz Karolina dodatkowo w finale Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego.
Z przyjemnością informujemy, że Karolina Szczęch zdobyła po raz drugi tytuł Laureatki Dolnośląskiego Konkursu Historycznego zDolny Ślązak oraz w tym roku tytuł Finalistki Dolnośląskiego Konkursu Polonistycznego zDolny Ślązak, Kuba Kowalik po raz drugi zdobył tytuł Finalisty Dolnośląskiego Konkursu Historycznego zDolny Ślązak.

Dyplom i zaświadczenie dla laureatki zostaną wręczone podczas uroczystej gali 22 kwietnia 2024 r., która odbędzie się we Wrocławiu.

Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły!

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

20240226 104325