plakat rb 2023 5
Akcja “Paczka pamięci” dotyczy m.in. środowisk kombatanckich w Polsce, na Litwie, Białorusi, Ukrainie, Łotwie, polskich seniorów, nauczycieli, działaczy, rodzin wielodzietnych i potrzebujących. Organizatorem akcji jest Stowarzyszenie Odra - Niemen. Serdecznie zapraszamy do wsparcia akcji. My też możemy pomóc!

Zbieramy:
ŻYWNOŚĆ : cukier; olej; ryż; kasza; makaron; konserwy;  owoce i warzywa w puszkach, herbata, kawa, kakao, słodycze.
CHEMIĘ GOSPODARCZĄ
KARTKI ŚWIĄTECZNE - kartki możemy sami zrobić  lub napisać życzenia na kupionej, gotowej kartce. Dla obdarowanych będzie to z pewnością miły prezent.

Zbiórka w naszej szkole potrwa do piątku 22.03.2024. Produkty prosimy składać w szkole przy ul. Prusa w bibliotece szkolnej, a w szkole przy ul. Hirszfelda w sekretariacie szkoły. Akcję koordynuje pani pedagog, Katarzyna Zalewska-Kozicka.

Więcej informacji o akcji Paczki Pamięci oraz o innych działaniach Stowarzyszenia Odra-Niemen znajdziecie m.in. na stronie: https://www.siepomaga.pl/rodacy-bohaterom.

Kopia plakat rb 2023 PL na Kresach 2   plakat rb 2023 5