UnihokejTo już 22 edycja Mikołajkowego Turnieju Unihokeja, która odbyła się w naszej szkole 8 grudnia 2023 r. W zawodach startowało sześć drużyn z gminy Jelcz-Laskowice. Były to reprezentacje szkół podstawowych składające się z dziewczynek i chłopców rocznika 2011 i młodszych:

PSP nr 1 Jelcz-Laskowice, PSP nr 2 Jelcz-Laskowice, PSP Minkowice, PSP Miłoszyce i dwie reprezentacje naszej szkoły z budynków; Hirszfelda i Prusa. Rywalizacja była zacięta i dość wyrównana, obfitująca w wiele emocji. Na szczęście obyło się bez kontuzji, a najlepszym zespołem okazała się reprezentacja PSP 2 J-L. Nasze drużyny uplasowały się na drugim i trzecim miejscu. Po sportowych zmaganiach uczestnicy zostali wyróżnieni dyplomami, atrakcyjnymi nagrodami i mikołajkowymi paczkami.