image008W piątek 24 listopada uczniowie z klas 0b, 0c,1 b oraz 3a obchodzili Światowy Dzień Pluszowego Misia. W tym dniu dzieci przyszły do szkoły w towarzystwie swoich ulubionych pluszowych misiów. Dzień ten był dla dzieci pełen pozytywnych emocji. Wzięliśmy udział w obchodach tego święta, ponieważ doceniamy rolę misia w życiu większości z nas. Miś pewnie nie raz był kompanem do zabaw, a pewnie nawet przyjacielem, który pomógł przezwyciężyć trudności. Nie zapominajmy więc o jego ważnej roli w naszym życiu.

Z tej okazji został także zorganizowany konkurs plastyczny "Mój miś". Wpłynęło mnóstwo pięknych i ciekawych prac wykonanych przez dzieci z klas 0- 3. Jurorzy wyłonili zwycięzców oraz przyznali wyróżnienia. Konkurs zorganizowały nauczycielki grup 0, p. Renata Bąk, p. Katarzyna Roskosz-Więcek oraz p. Emilia Krakowska.

image004_image005_image006_image007_image001_image002_3_5