Od 1.09.2014 r. Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 korzysta z aplikacji DZIENNIK ELEKTRONICZNY UONET+ firmy Vulcan. Zapewnia ona bezpłatny, bezpieczny dostęp do danych dotyczących przebiegu nauczania - nauczycielom, uczniom, rodzicom i opiekunom. Warunkiem korzystania z dziennika jest podanie wychowawcy adresu poczty elektronicznej rodzica (opiekuna). Po przypisaniu adresu poczty rodzica do jego dziecka w dzienniku, rodzic powinien zalogować się na stronie:

https://uonetplus.vulcan.net.pl/jelczlaskowice

Po kliknięciu ikony ZALOGUJ SIĘ należy jako nazwę użytkownika wpisać swój adres e-mail (podany wcześniej wychowawcy) i kliknąć PRZYWRACANIE DOSTĘPU. Wówczas na Państwa pocztę zostanie wysłany link aktywacyjny do dziennika wraz z instrukcją dalszego postępowania (należy utworzyć własne hasło).

Takie same zasady uzyskania dostępu obowiązują uczniów.

Wszelkie uwagi na temat działania aplikacji prosimy zgłaszać za pośrednictwem wewnętrznej poczty, wbudowanej w dziennik, bądź poprzez e-mail szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Początek strony