Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole był dniem pełnym wspaniałych atrakcji i wyjątkowych wydarzeń. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w organizacji oraz wsparli naszą inicjatywę. Oto krótka relacja z tego wyjątkowego dnia.

Kiermasz Ciast Wielkim sukcesem zakończył się kiermasz ciast, który odbył się na terenie naszej szkoły...

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, rodzicom oraz nauczycielom za przygotowanie pysznych wypieków oraz wsparcie w zakupach. Dochód z kiermaszu wyniósł imponującą kwotę 1050.30 zł, która zostanie przeznaczona na organizację konkursów, planowane akcje i atrakcje dla wszystkich uczniów. To ogromne wsparcie dla naszego samorządu szkolnego.

Plebiscyt na Najlepszego Nauczyciela W trakcie obchodów Dnia Edukacji Narodowej odbył się plebiscyt, w którym uczniowie wybrali swoich ulubionych nauczycieli w różnych kategoriach. Oto laureaci:
  1. Złoty Dobromir – dla nauczyciela z największą ilością ciekawych pomysłów, którym okazała się pani Lidia Świerzko.
  2. Złoty Bazgrolik – dla nauczyciela, którego notatki na tablicy stanowią wyzwanie dla uczniów, którym okazała się pani Elżbieta Konikowska.
  3. Złoty Expres – dla nauczyciela, który najszybciej oddaje klasówki, którym okazała się pani Ewelina Rembisz-Drwięga.
  4. Złoty Loczek – dla nauczyciela z najładniejszą fryzurą, którą posiada pan Leszek Raczak.
  5. Złota Kredka – dla nauczyciela, który dużo pisze na tablicy, którą posiada pani Dorota Ratajczyk.
  6. Złoty Ciuszek – dla nauczyciela, który ubiera się najbardziej stylowo i oryginalnie, którym okazała się pani Weronika Dyr.
  7. Potulny Baranek – dla nauczyciela, który nigdy się nie denerwuje, którą jest pani Ewelina Sikorska.
Lekcje Odwrócone Jednym z wyjątkowych wydarzeń tego dnia były lekcje odwrócone, które dały uczniom możliwość poznania roli nauczyciela z innej perspektywy. Uczniowie starszych klas mieli również możliwość poprowadzenia zajęć dla swoich młodszych kolegów i koleżanek. Akcja ta cieszyła się ogromnym powodzeniem i przyniosła wiele pozytywnych doznań.
Konkurs „Pracownicy Szkoły Naszymi Oczami” Również ogłoszono wyniki konkursu "Pracownicy Szkoły Naszymi Oczami", w którym uczestniczyli uczniowie z różnych kategorii wiekowych. Oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:
Kategoria 0-1:
  1. Radek Pazio - Portret pani Elżbiety Żygadło
  2. Gabriel Wolski - Portret pani Elżbiety Żygadło
  3. Klara Kołtowska- Portret pani Elżbiety Żygadło
Wyróżnienie: Lena Hajducka - Portret pani Elżbiety Żygadło
Kategoria 2-3:
  1. Stepan Hashenko - Portret pani Teresy Januszkiewicz
  2. Michał Wolski - Portret pani Wioletty Zalezińskiej
  3. Franek Duszyński- Portret pani Teresy Januszkiewicz
Wyróżnienie: Alicja Kruczkowska – Portret pani Pauliny Popiel
Kategoria 4-6:
  1. Jagoda Staniszewska - Portret Pani Weroniki Dyr
  2. Jagoda Gajek - Portret Pani Katarzyny Rojek
  3. Alicja Cholewa - Portret Pana Leszka Raczaka
Wyróżnienie: Wiktoria Charysz - Portret Pani Katarzyny Rojek
Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym dniu, który pozwolił nam uczcić Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole. Gratulujemy zwycięzcom konkursów i doceniamy naszych wspaniałych nauczycieli. To była wyjątkowa okazja do wspólnej zabawy i integrowania się w szkolnym gronie.
Katarzyna Rojek
 Opiekun Samorządu Uczniowskiego