DEN_2023.jpg

13 października w budynku przy ul. Hirszfelda odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klasy 6b, wraz z opiekunem panią Weroniką Dyr, przygotowali bardzo wesoły apel, pełen uśmiechu i pozytywnej energii. Zgromadzona na sali gimnastycznej publiczność wzięła udział w „Kursokonferencji Edukacyjnej”, aby poznać krążące w społeczeństwie opinie na temat nauczycieli. Oczywiście wszystko odbyło się z przymrużeniem oka.

Jednym z najbardziej ekscytujących momentów apelu był quiz „Twoja twarz brzmi znajomo”. Uczniowie mieli okazję wykazać się spostrzegawczością. Na prezentacji multimedialnej pojawiły się fotografie nauczycieli z lat szkolnych. Uczniowie, pełni entuzjazmu, wskazywali, którego nauczyciela widzą na zdjęciu. Quiz ukończono pomyślnie, choć nie było wcale łatwo.

Następnie, pałeczkę przejęli członkowie Samorządu Uczniowskiego, którzy zaprezentowali wyniki plebiscytu edukacyjnego. Nominowanym w plebiscycie nauczycielom wręczono certyfikaty potwierdzające otrzymanie zaszczytnych tytułów.

To był dzień pełen radości, a uśmiechy nie schodziły nam z twarzy. Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym dniu! Edukacja to nasza wspólna przygoda, a my ją celebrowaliśmy w pełni!