Tort

Zbliża się Dzień Edukacji Narodowej, a my chcielibyśmy uczcić go w wyjątkowy sposób! Samorząd Uczniowski naszej szkoły serdecznie zaprasza Was do udziału w kiermaszu ciast, który odbędzie się w dniu 13 października 2023 (od 7:30 do „ostatniego okruszka”), przy wejściu głównym do budynku szkoły na ul. Hirszfelda.
Jest to doskonała okazja, aby razem świętować i wspierać naszą placówkę edukacyjną. Wszystkie zebrane środki przeznaczone zostaną na działalność Samorządu Uczniowskiego i pomogą w organizacji różnorodnych wydarzeń
i projektów dla uczniów naszej szkoły. Jeśli chcielibyście Państwo wziąć udział w tym wydarzeniu, to można to zrobić na dwa sposoby:
  • Przynosząc własne wypieki: ochotników, prosimy o upieczenie pysznych ciast, ciastek, muffinek czy innych smakołyków. Ciasta można dostarczać do kuchni naszej szkoły od czwartku 12.10 w godzinach popołudniowych.
  • Kupując smakołyki: zachęcamy do odwiedzenia kiermaszu i zakupienia wspaniałych ciast oraz innych wypieków przygotowanych przez innych.
Dziękujemy z góry za wsparcie. Liczymy na Waszą obecność na kiermaszu!
Z poważaniem,
Katarzyna Rojek