EMOJI challenge

Mamy ogromną przyjemność ogłosić, że niedawno odbył się nasz pierwszy szkolny konkurs z języka angielskiego pt. „Szkolne Wyzwanie EMOJI”, czy też „School EMOJI Challenge”. To wyjątkowe wyzwanie, trwające aż 5 dni, miało na celu sprawdzić waszą wiedzę na temat popularnych angielskich idiomów w kreatywny i zabawny sposób.

O co chodziło?

Uczestnicy konkursu/wyzwania mieli za zadanie odgadnąć różne angielskie idiomy, które były przedstawione w formie emotikonów. Emotikony to te małe obrazki, których używamy w wiadomościach tekstowych. To było naprawdę ekscytujące zadanie, ponieważ uczniowie musieli wykorzystać swoje umiejętności językowe i kreatywność, aby zrozumieć znaczenie proponowanych wyrażeń.

Zwycięzcy

Chcielibyśmy serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie!

Szczególne gratulacje dla zwycięzców, którzy wykazali się doskonałą wiedzą na temat angielskich idiomów. Potrzymamy Was jeszcze trochę w niepewności,

oficjalne ogłoszenie wyników odbędzie się podczas apelu z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Dziękujemy wszystkim za udział i zaangażowanie! Mamy nadzieję, że wszyscy świetnie się bawiliśmy podczas tego wydarzenia.

Przykładowe idiomy

Na poniższych grafikach znajdują się konkursowe idiomy.

Dziękuję i zapraszam niebawem!

p. Weronika Dyr