image005

W piątek, 30 września uczciliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Chłopcy mieli okazję bawić się i cieszyć przygotowanymi dla nich atrakcjami. Głównym punktem programu były "muzyczne przerwy", które odbywały się w różnych miejscach szkoły. Nie tylko chłopcy mieli okazję odpocząć od zajęć i potańczyć, dziewczynki chętnie dołączały do zabawy. Muzyka, która płynęła z głośnika, pochodziła z playlisty, którą chłopcy tworzyli cały tydzień. Dzięki temu, każdy mógł usłyszeć swoje ulubione utwory i podzielić się nimi z innymi. Dodatkowo, rozdawane były cukierki. Słodkie co nie co sprawiło, że atmosfera była jeszcze bardziej radosna i pełna energii. Dzień Chłopaka był doskonałą okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu. Organizatorem zabawy dla klas 1-6 był Samorząd Uczniowski.

image001__image003_image004