image011

Od poniedziałku, 3 lipca bawiliśmy się na II turnusie półkolonii w Szkole Podstawowej nr 3, w budynku przy ul. Hirszfelda. Zaczęliśmy od gry terenowej w okolicach laskowickiego pałacu i parku. W gorące popołudnia kąpaliśmy się na miejskim basenie. Czas wypełniają nam opiekunowie szaradami, pracami kreatywnymi i plastycznymi. Resetujemy się podczas sportowych rozgrywek na szkolnym boisku oraz placu zabaw.

W środę byliśmy w kinie we Wrocławiu na Braciach Super Mario. Odwiedziliśmy tiarę przydziału w lego sklepie i ostatecznie została wybrana nazwa naszej grupy – tak jesteśmy „Czarne owce”, chociaż bliskie nam są także „Planety”. Tydzień zajęć zakończyliśmy nad stawem podczas gry terenowej i zabawy wodnej w towarzystwie ratownika!

Niech żyje przygoda – pozdrawiamy Was!

image003_image004_image006_image010_image005