image017

Pokaz tańca świetlicowego to dynamiczne i energetyczne wydarzenie. Jest to okazja dla uczestników świetlicy aby zaprezentować swoje umiejętności taneczne i sprawić radość publiczności. 15 czerwca, w szkole przy ul. Hirszfelda odbył się "Pokaz tańców świetlicowych", który wraz z podopiecznymi przygotowała p. Katarzyna Karmelita, nauczycielka świetlicy. Podczas  pokazu dzieci, w układach grupowych, pełni energii zaprezentowali się przed liczną publicznością. Uczestnicy zaprezentowali różne style taneczne. Każdy taniec był starannie wyreżyserowany i skomponowany, aby zapewnić widowiskowość i wrażenie na publiczności. Podczas tańców zostały wykorzystane różne rekwizyty, jak chusty, kapelusze, peruki, okulary i pompony. Elementy choreografii obejmowały zsynchronizowane ruchy i układy grupowe. Pokaz tańca świetlicowego był również okazją dla młodych artystów, aby wykazać się kreatywnością i zdolnościami interpretacyjnymi. Był on również okazją do zabawy i sposobem na rozwijanie umiejętności tanecznych, pracy zespołowej i pewności siebie. Uczestnicy zyskali możliwość poprawy swojej techniki, wyrażenia siebie przez taniec i odkrywania własnego potencjału artystycznego. Oglądając pokaz tańca świetlicowego, publiczność mogła cieszyć się wspaniałym widowiskiem, odkrywać różnorodność stylów tanecznych i doceniać zaangażowanie i talent młodych tancerzy. To wydarzenie było pełne emocji, kreatywności i radości, które buduje silne więzi społeczne i inspiruje innych do podążania za swoimi pasjami tanecznymi.

image012_image013_image014_image016