image012

W piątek, 10 lutego w obu budynkach szkoły odbyły się apele podsumowujące pracę w pierwszym semestrze. Na Prusa spotkanie przygotowali uczniowie klasy 8a, przy wsparciu nauczycieli p. Karoliny Mykity, p. Doroty Ratajczyk i p. Leszka Raczaka, na Hirszfelda zaś uczniowie klasy 6b wraz z wychowawczynią p. Agnieszką Bajsarowicz.

Organizatorzy przedstawili nasze sukcesy i dotychczasowe osiągnięcia. Była to również okazja do wyróżnienia wzorowych uczniów, którzy otrzymali gratulacje z rąk pana dyrektora i gromkie brawa ze strony kolegów i koleżanek.

Jak bezpiecznie spędzić zimowy wypoczynek? Które zabawy bywają niebezpieczne? Których miejsc unikać, aby bezpiecznie wypocząć podczas ferii zimowych? Nie pominięto także ważnych aspektów związanych z bezpieczeństwem podczas zbliżających się ferii.

W młodszych klasach, które nie uczestniczyły w apelach, ten ważny temat został podjęty podczas zajęć. Panie przypomniały zasady bezpiecznego zachowania się zimą. Przy tej okazji w klasie 2a odbyły się ćwiczenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Życzymy wszystkim uczniom i nauczycielom dobrego i bezpiecznego wypoczynku!

image004_image006_image007_image011

image010_image005_image001_image002_image003_image008_1_2_3_4_5_6_7