Bal007

Bal karnawałowy jest wydarzeniem uwielbianym przez dzieci, dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas, w dniu 27 stycznia 2023 roku.

W pięknie udekorowanych salach szkolnych – zarówno w budynku przy ul. Prusa, jak i przy ul. Hirszfelda - pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć m.in.: wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów i żołnierzy. Dzieci świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balowe sale.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Bal004   Bal006

Bal002