Terminy egzaminów:

Wtorek 24.05 godz. 9.00 język polski

Środa 25.05 godz. 9.00 matematyka

Czwartek 26.05 godz. 9.00 j. obcy

Uczniowie powinni przyjść do szkoły nie później, niż o godz. 8.35. Zalecany jest strój galowy. Listy zdających będą umieszczone przy wejściu głównym do szkoły i na drzwiach klas. Na salę egzaminacyjną nie wolno wnosić telefonów komórkowych, smartwatchów ani innych urządzeń telekomunikacyjnych! Należy przynieść długopis z czarnym tuszem (lub pióro) oraz dodatkowo linijkę na egzamin z matematyki. Ewentualne rysunki na matematyce wykonuje się długopisem. Można przynieść ze sobą butelkę wody do picia, którą po zajęciu miejsca należy postawić przy nodze stolika.

Po egzaminach uczniowie nie mogą gromadzić się na terenie szkoły, lecz powinni udać się bezpośrednio do domu.
Życzymy powodzenia - mocno ściskamy kciuki za jak najlepsze wyniki! W rozwinięciu link do poradnika, jak radzić sobie ze stresem.

Link: poradnik